Komisje problemowe

Komisja etyki, tradycji i zwyczajów łowieckich oraz propagandy

Przewodniczący komisji: 

Flak Marek – K.Ł. nr 3 „Szarak” Strzyżewice

Skład komisji:

  1. Bartkowiak Michał – K.Ł. nr 3 „Szarak” Strzyżewice
  2. Bigaj Janusz – K.Ł. nr 28 „Szarak” Krzywiń
  3. Bocianowski Bartłomiej – K.Ł. nr 22 „Drop” Górzno
  4. Grzebieluch Wacław – K.Ł. nr 25 „Bór” Góra
  5. Kowalski Robert – K.Ł.r 13 „Drop” Rawicz 
  6. Michalak Ryszard – K.Ł. nr 7 „Jeleń” Brenno
  7. Miler Roman – K.Ł. nr 34 „Srebrny Rogacz” Rawicz
  8. Orzeł Dariusz – członek niestowarzyszony
  9. Sarbinowski Zdzisław – K.Ł. nr 20 „Łowca” Krobia
  10. Sieracka Dorota – K.Ł. nr 17 „Dzik” Wąsosz
  11. Szeremeta Andrzej – K.Ł. nr 22 „Drop” Górzno
  12. Wawrzyniak Barbara – W.K.Ł. nr 418 „Widawa” Wrocław
  13. Woźniak Agnieszka – K.Ł. nr 19 „Jeleń” Piaski
  14. Żyto Benedykt – K.Ł. nr 2 „Cyranka” Leszno

Komisja hodowlana

Przewodniczący komisji:

Ratajczyk Franciszek – K.Ł. nr 19 „Jeleń” Piaski

Skład komisji ds. zwierzyny grubej:

  1. Budny Maciej – W.K.Ł. nr 316 „Łoś” Warszawa
  2. Głuszko Bogusław – K.Ł. nr 25 „Bór” Góra
  3. Multański Tomasz – K.Ł. nr 26 „Kaczor” Góra
  4. Praiss Władysław – K.Ł. nr 28 „Szarak” Krzywiń
  5. Szeremeta Andrzej – K.Ł. nr 22 „Drop” Górzno
  6. Wytykowski Adam – K.Ł. nr 19 „Jeleń” Piaski

Skład komisji ds. zwierzyny drobnej:

  1. Biernacki Stanisław – K.Ł. nr 17 „Dzik” Wąsosz
  2. Flieger Grzegorz – K.Ł. nr 2 „Cyranka” Leszno
  3. Napierała Stefan – K.Ł. nr 18 „Diana” Poniec
  4. Ordanik Henryk – W.K.Ł. nr 418 „Widawa” Wrocław
  5. Szymoniak Andrzej  – K.Ł. nr 21 „Drop” Gostyń
  6. Wawrzyniak Barbara – W.K.Ł. nr 418 „Widawa” Wrocław

Komisja strzelecka

Przewodniczący komisji:

Budziński Wojciech – K.Ł. nr 28 „Szarak” Krzywiń

Skład komisji:

  1. Czyżak Jerzy – K.Ł. nr 22 „Drop” Górzno
  2. Dudkiewicz Jan – K.Ł. nr 22 „Drop” Górzno
  3. Galus Stefan – K.Ł. nr 17 „Dzik” Wąsosz
  4. Kobus Edmund – K.Ł. nr 28 “Szarak” Krzywiń
  5. Konieczny Bernard – K.Ł. nr 32 „Batalion” Leszno
  6. Koszykowski Edward – K.Ł. nr 21 „Drop” Gostyń
  7. Kręciołek Roman – K.Ł. nr 19 „Jeleń” Piaski
  8. Marecki Jan – K.Ł. „Las” Wrocław
  9. Marciniak Henryk – K.Ł. nr 15 „Lis” Pępowo
  10. Mielcarek Eryk – K.Ł. nr 26 „Kaczor” Góra
  11. Motała Mirosław – K.Ł. nr 28 „Szarak” Krzywiń
  12. Napierała Stefan – K.Ł. nr 18 „Diana” Poniec
  13. Ossowski Józef – K.Ł. nr 26 „Kaczor” Góra
  14. Piekarski Antoni – K.Ł. nr 5 „Dzik” Leszno
  15. Sieracki Jarosław – K.Ł. nr 3 „Szarak” Strzyżewice
  16. Skiba Michał – K.Ł. nr 4 „Gwizd” Leszno
  17. Szczęsny Lech – W.K.Ł. nr 432 „Ryś” Leszno
  18. Urban Zbigniew – K.Ł. nr 2 „Cyranka” Leszno
  19. Zboralski Benon – K.Ł. nr 15 „Lis” Pępowo
  20. Wojtyniak Andrzej – K.Ł. nr 3 „Szarak” Strzyżewice
  21. Walczak Mirosław – K.Ł. nr 5 „Dzik” Leszno

Komisja kynologiczna

Przewodniczący komisji:

Bartkowiak Krzysztof – K.Ł. nr 3 „Szarak” Strzyżewice

Skład komisji:

  1. Czwojdrak Roman – K.Ł. nr 22 „Drop” Górzno
  2. Hubaj – Ludowicz Hanna – członek niestowarzyszony
  3. Grylewicz Paweł – K.Ł. nr 5 „Dzik” Leszno
  4. Janowski Franciszek – K.Ł. nr 19 „Jeleń” Piaski
  5. Kalitka Hieronim – K.Ł. nr 3 „Szarak” Strzyżewice
  6. Kopka Tomasz – K.Ł. nr 5 „Dzik” Leszno
  7. Kwaśniewski Maciej – K.Ł. nr 19 „Jeleń” Piaski
  8. Marchwicki Filip – W.K.Ł. nr 464 „Oręż” Wrocław
  9. Ordanik Henryk – W.K.Ł. nr 418 „Widawa” Wrocław
  10. Stachowiak Leszek – K.Ł. nr 18 „Diana” Poniec
  11. Wojciechowski Maciej – K.Ł. nr 28 „Drop” Poznań

Komisja ds. szkód łowieckich

Przewodniczący komisji:

Kwiatoń Krzysztof – K.Ł. nr 5 „Dzik” Leszno

Skład komisji:

  1. Grondal Zbigniew – W.K.Ł. nr 432 „Ryś” Leszno
  2. Kokociński Andrzej – K.Ł. nr 3 „Szarak” Strzyżewice
  3. Matuszak Hubert – K.Ł. nr 23 „Rogacz” Sułów Mały
  4. Moreń Tomasz – K.Ł. nr 28 „Szarak” Krzywiń
  5. Ratajczyk Mateusz – K.Ł. nr 19 „Jeleń” Piaski
  6. Samolak Jacek – K.Ł. nr 22 „Drop” Górzno
  7. Siwak Mariusz – W.K.Ł. nr 432 „Ryś” Leszno

Komisja ds. odznaczeń łowieckich

Przewodniczący komisji:

Marian Wasielewski – K.Ł. nr 3 „Szarak” Strzyżewice

Skład komisji:

  1. Marek Flak – K.Ł. nr 3 „Szarak” Strzyżewice
  2. Benedykt Żyto – K.Ł. nr 2 „Cyranka” Leszno