DRUŻYNOWI MISTRZOWIE POLSKI W WIELOBOJU STRZELECKIM Z LESZNA !!!

W dniach 28-29 sierpnia na strzelnicy w Poznaniu- Antoninku odbyły się LIII Mistrzostwa Polskiego Związku Łowieckiego w strzelaniach myśliwskich Klasy Powszechnej. W szranki stanęło 130 zawodników reprezentujących 43 Okręgi PZŁ.

Nasz Okręg reprezentowali : Hubert Roszak, Przemysław Panasewicz i Martin Perzyński.

Drużyna zdobyła Drużynowe Mistrzostwo Polski w klasie powszechnej uzyskując 1362 pkt, pokonując drużynę Okręgu Warszawskiego (1332 pkt) i drużynę z Rzeszowa (1314 pkt).

Wielkim sukcesem jest też to, że indywidualnie Hubert Roszak zdobył Wicemistrzostwo Polski uzyskując wynik taki sam jak indywidualny Mistrz Polski – Boho Sylwester z Rzeszowa. Hubert musiał jednak uznać wyższość Kolegi z Rzeszowa podczas zaciętej rywalizacji w barażu, który odbył się na skeecie.  Oboje w sześcioboju uzyskali 460pkt/500. Tylko o jeden punkt mniej uzyskał pasjonat strzelectwa naszego Okręgu – Przemysław Panasewicz, który zdobywając 459 pkt zajął indywidualnie wspaniałe trzecie miejsce.

Kolega Martin, który wspomógł drużynę swoim wynikiem zajął wysokie 15 miejsce, uzyskując 443pkt/500.

Trzeba również zaznaczyć, że Koledzy zdobyli Drużynowo I miejsce w kategorii: „Najlepszy Śrut” i „Najlepsza Kula”.

Hubercie, Przemku i Martinie: serdecznie Wam gratulujemy.

Dziękujemy, że stworzyliście Mistrzowską Drużynę, w której każdy z Was wiedział, że walczy nie tylko dla siebie, ale i dla Drużyny. Życzymy dalszych wielu sukcesów w strzelectwie i w życiu prywatnym i zawodowym.

Niech Wasza pasja strzelecka, którą pokazujecie na treningach i zawodach, przelewa się na wszystkich członków Polskiego Związku Łowieckiego.

 

Mistrzu Hubercie, Mistrzu Przemku, Mistrzu Martinie – Gratulujemy! Dziękujemy! Podziwiamy!

 

 

Komisja strzelecka i Zarząd Okręgowy PZŁ w Lesznie.