Harmonogram oceny prawidłowości odstrzału jeleni i danieli pozyskanych w sezonie 2019/2020 w Okręgu Leszno

Harmonogram oceny prawidłowości

odstrzału jeleni i danieli pozyskanych w sezonie 2019/2020

w Okręgu Leszno

 

I Miejsce oceny – Ranczo Smyczyna koło Lipna
w dniu  08.03.2020r.

 

                                                                   obwody nr          0900 –1130

  1. K.Ł. NR 4 „Gwizd” Leszno                          433, 444                      9.00 – 10.00
  2. K.Ł. nr 2 „Cyranka” Leszno                              435                         10.00 – 10.20
  3. K.Ł. nr 22 „Drop” Górzno                            437,445                      10.20 – 11.00
  4. W.K.Ł. „Oręż” Wrocław                                    439                         11.00 – 11.20
  5. OHZ ALP

 

II Miejsce oceny – Nadleśnictwo Kościan
w dniu 08.03.2020r.

 

                                                                  obwody nr           09.00 –11.30

  1. K.Ł. nr 28 „Szarak” Krzywiń                       339,338                      9.00 – 10.00
  2. K.Ł. nr 9 „Knieja” Śmigiel                               340                          10.00 – 10.10
  3. K.Ł. nr 10 „Knieja” Poznań                              334                          10.10 – 10.20
  4. K.Ł. nr 10 „Ryś” Kościan                                 335                          10.20 – 10.30
  5. K.Ł. nr 11 „Knieja” Kościan                             333                          10.30 – 10.40
  6. K.Ł. nr 28 „Drop” Poznań                                332                           10.40 – 10.50
  7. OHZ Racot
  8. OHZ PZŁ Czempiń

III Miejsce oceny – świetlica Nadleśnictwa Piaski
w dniu  08.03.2020r.

 

                                                                obwody nr               0900 – 1450

  1. K.Ł. nr 5 „Dzik” Leszno                               430,440                         09.00 – 9.50
  2. K.Ł. nr 27 „Bażant” Kobylin                        426,425                          09.50 – 10.30
  3. K.Ł. nr 20 „Łowca” Krobia                          422,428                          10.30 – 11.10
  4. K.Ł. nr 19 „Jeleń” Piaski                               424,418                          11.10 – 11.50
  5. W.K.Ł. nr 316 „Łoś” Warszawa                      423                              11.50 – 12.10
  6. K.Ł. nr 15 „Lis” Pępowo                              427,432                          12.10 – 12.50
  7. K.Ł. nr 21 „Drop” Gostyń                               419                             12.50 – 13.20
  8. W.K.Ł. nr 418 „Widawa” Wrocław                 417                             13.20 – 13.40
  9. K.Ł. nr 34 „Srebrny rogacz” Rawicz               431                             13.40 – 13.50
  10. K.Ł. nr 18 „Diana” Poniec                            421,429                          13.50 – 14.20
  11. OHZ Gola
  12. OHZ ALP

 

IV Miejsce Oceny – świetlica Nadleśnictwa Góra
w dniu 08.03.2020r.

                                                                          obwody nr             0900 – 1530

  1. K.Ł. nr 23 „Rogacz” Sułów Mały                      481,26                       09.00 – 09.50
  2. K.Ł. nr 24 „Bażant” Góra                                      15                          09.50 – 10.10
  3. K.Ł. nr 25 „Bór” Góra                                         13,16                       10.10 – 10.40
  4. K.Ł. nr 26 „Kaczor” Góra                                    11,26                       10.40 – 11.00
  5. G.K.Ł. „Szarak” Wałbrzych                                   14                          11.00 – 11.20
  6. K.Ł. „Ponowa” Wrocław                                       12                          11.20 – 11.40
  7. K.Ł. „Las” Wrocław                                             24                          11.40 – 12.00
  8. K.Ł. nr 17 „Dzik” Wąsosz                                     25                          12.00 – 12.20
  9. W.K.Ł. nr 432 „Ryś” Leszno                                 36                          12.20 – 12.40
  10. W.K.Ł. nr 401 „Trop” Wrocław                            35                          12.40 – 13.00
  11. K.Ł. nr 16 „Żuraw” Jutrosin                                  478                        13.00 – 13.20
  12. K.Ł. nr 14 „Wielki Bór” Rawicz                           486                        13.20 – 13.40
  13. K.Ł. nr 6 „Jeleń” Włoszakowice                            434                        13.40 – 14.00
  14. K.Ł. nr 7 „Jeleń” Brenno                                       442                         14.00 – 14.20
  15. K.Ł. nr 31 „Safari” Chojno”                                  484                         14.20 – 14.40
  16. K.Ł. nr 13 „Drop” Rawicz                                     485                         14.40 – 15.00
  17. K.Ł NR 12 „Lis” Bojanowo                                   479                         15.00 – 15.20
  18. OHZ ALP

V Miejsce oceny – sala Gospodarstwa Rolnego w Święciechowie
w dniu 09.03.2020r.

                                                                  obwody nr             1600 – 1700

K.Ł. nr 3”Szarak” Strzyżewice                                 360, 443                      16.00 –